Відходи виробництва

+38 (067) 323 6788

+38 (067) 323 6788

Поводження з відходами виробництва - це досить велика проблема в Україні. Дуже мало в нашій країні підприємств, які можуть професійно знищити або утилізувати відходи.

5Утилізація промислових відходів
На жаль, в нашій країні немає підприємства, яке використовує безвідходне виробництво, такий рівень промисловості поки що тільки в далеких перспективах. Кожне виробниче підприємство, незалежно від виду діяльності та від обсягу виробленої продукції, має певну кількість відходів виробництва, це можуть бути залишки вторсировини, упаковка, шлюб, обладнання та багато іншого. Відходи виробництва слід не тільки правильно та безпечно утилізувати, а й грамотно завантажувати та транспортувати.Відходи виробництва слід не тільки правильно та безпечно утилізувати, а й грамотно завантажувати та транспортувати. Для перевезення небезпечних промислових відходів використовуються спеціальні герметичні контейнери, які забезпечують повну гарантію непроникнення небезпечних речовин у навколишнє середовище. Щоб працювати з промисловими відходами, необхідна спеціалізована техніка, висококваліфіковані співробітники, які грамотно зможуть організувати та провести роботи із завантаження, транспортування та подальшій утилізації відходів виробництва та обладнання.

Утилізація відходів виробництва.
Поводження з відходами виробництва - це досить велика проблема в Україні. Дуже мало в нашій країні підприємств, які можуть професійно знищити або утилізувати відходи. ТОВ "Полекозахист" - одна з небагатьох компаній, яка має ліцензію правомірно утилізувати промислові відходи, обладнання, відходи виробництва. Наша компанія працює по всій Україні, серед наших клієнтів найбільші промислові та виробничі підприємства. Перед нашими фахівцями часто постають непрості завдання із утилізації промислових відходів, які в багатьох випадках можуть завдати непоправної шкоди навколишньому середовищу при найменших недоліках транспортування або знищення.

Крім відходів виробництва промислові підприємства списують непридатне обладнання. Утилізація обладнання також вимагає спеціалізованої техніки та високопрофесійного підходу. На це є ряд причин: брак коштів, відсутність в штаті фахівців із утилізації промислових відходів, спеціалізованої техніки та обладнання, ліцензії на утилізацію відходів виробництва та т.ін. На це є ряд причин: брак коштів, відсутність в штаті фахівців із утилізації промислових відходів, спеціалізованої техніки та обладнання, ліцензії на утилізацію відходів виробництва та т.ін. В залежності від виду діяльності підприємство може відносити до відходів виробництва: метал, папір , скло, продукти харчування, пластмасу, фарби, клей, дерево, гуму і багато іншого. Деякі з відходів можуть бути вкрай небезпечні для навколишнього середовища і самих співробітників.

Утилізація промислових відходів, відходів виробництва і обладнання в компанії "Полекозахист" - це гарантія збереження навколишнього середовища, професійного підходу і вигідних умов співпраці.