Небезпечні відходи

+38 (067) 323 6788

+38 (067) 323 6788

Завдяки величезному досвіду в галузі поводження з небезпечними відходами, наша компанія успішно працює практично з усіма відходами виробництва 1-4 класу небезпеки.

3Утилізація знищення небезпечних відходів
1. Відпрацьовані нафтопродукти, не придатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх домішки). Відходи, забруднені нафтопродуктами - промаслений пісок, папір, дерево, грунт, ганчір'я, відпрацьовані фільтри і ін.
2. Відходи виробництва, одержання і застосування фармацевтичних препаратів.
3. Відходи виробництва, одержання і застосування фотохімікатів або матеріалів для їх обробки.
4. Відходи сумішей масло / вода, вуглеводні / вода, емульсії.
5. Відходи поверхневої обробки металу та пластмаси (збирання, перевезення, зберігання).
6. Електричний шлам (збирання, перевезення, зберігання).
7. Клінічні та подібні їм відходи, а саме - відходи, які виникають в результаті медичного обстеження, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, які виникають в лікарнях та інших закладах під час обстеження, нагляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт.
8. Відходи упаковок та контейнерів.
9. Шлами бензину, які містять свинець (збирання, перевезення, зберігання).
10. Відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи, клею, смол, пластифікаторів.
11. Відходи деревини, насиченою хімічними речовинами, отриманої в процесі утилізації шпал.
12. Відходи виробництва, одержання і застосування хімічних речовин для просочування деревини (у тому числі і залізничних шпал).
13. Галогенні або негалогенние органічні розчинники (збирання, перевезення, зберігання, оброблення).
14. Відходи розчинників кислот або основ (в тому числі і відпрацьований електроліт) (збирання, перевезення, зберігання, оброблення).
15. Відходи, речовини або вироби, які містять, складаються або забруднені ПХБ (збирання, перевезення, зберігання).
16. Відходи, які сожержат або забруднені ртуть, сполуки ртуті (у тому числі і відпрацьовані люмінесцентні лампи та прилади, що містять ртуть) (збирання, перевезення, зберігання).
17. Відпрацьовані акумуляторні батареї, несортовані, цілі або поламані (в тому числі відпрацьовані батареї свинцевих акумуляторів) (збирання, перевезення, зберігання).
18. Відходи і мотлох електричних або електронних вузлів, які містять компоненти, такі, як акумуляторні батареї або інші батареї (збирання, перевезення, зберігання, оброблення).
19. Відходи азбесту (пил та волокна) (збирання, перевезення, зберігання)
20. Відходи, які складаються або містять хімічні речовини, які не відповідають специфіці або мають прострочений термін служби.