Відходи що містять нафту

+38 (067) 323 6788

+38 (067) 323 6788

Висока якість обслуговування та досвід роботи компанії є гарантією вирішення ваших проблем, пов'язаних із утилізацією відходів, що містять нафту.

4Відходи, що містять нафту та нафтопродукти є одним із основних забруднювачів навколишнього середовища. На шляху від нафтопереробного заводу до споживача відбуваються втрати внаслідок випаровування, витоків, проток, розбризкування, неповноти зливу нафторозливних суден, залізничних і автомобільних цистерн, змішання, обводнення, зачистки, аварій. Тобто частина свіжих натопродуктів, ще не пройшовши стадію технологічного використання, переходить у відходи.

Утилізація відходів, забруднених нафтопродуктами.
Крім втрати нафтопродуктів під час перевезень і технологічних процесів, абсолютно не припустимо використовувати нафтопродукти для чищення забрудненої техніки та агрегатів транспорту, а також неприпустима практика зливу відпрацьованого мастила просто на землю.
Автотранспортні підприємства й очисні споруди промислових майданчиків здатні залишати після своєї діяльності наступні відходи, що підлягають утилізації:

бензин і гас, використані в якості змивки миючих засобів;
мастила, що не підлягають регенерації після очищення резервуарів;
верстатні емульсії, синтетичні ПАР, суміші мастила та води;
нафтошлам - відходи, які супроводжують видобуток, переробку, транспортування й інші операції, пов'язані з речовинами, що містять нафту;
відпрацьовані мастила (індустріальне, моторне, гідравлічне, суміші мастил);
промаслені відходи (обтиральний матеріал, промаслене ганчір'я, фільтри, папір)